3d tasarım uzmanı

3D Tasarım ve Modelleme Uzmanı

3d tasarım ve modeleme uzmanı, bilgisayar destekli çizim tasarım programlarını kullanarak üç boyutlu nesneler, üç boyutlu karakterler, üç boyutlu mekanlar oluşturur. Üç boyutlu modeller kullanarak çeşitli animasyonlar oluşturulabilir, görsel efektler uygulanabilir. 3d modeller gerektiğinde son derece gerçekçi görünecel şekilde tasarlanabilir.

Bu kasamda firmalar için aşağıdaki alanlarda 3d tasarım, render ve animasyon hizmeti veriyorum.

Mimari Görselleştirme ve Render

AutoCAD, Revit, ArchiCAD vb herhangi bir CAD programında çizilmiş olan bir üç boyutlu mimari modelden son derece gerçekçi görseller ve animasyonlar oluşturabiliyorum. Hatta iki boyutlu kesitlerden üç boyutlu modeller de oluşturabilirim. Üç boyutlu çizimleri web sitenizde "3d model viewer" içerisinde üç boyutlu bir çizim halinde yerleştirebilirim. Böylece sitenizi ziyaret edenler çizimlerinizi değişik açılardan inceleyebilirler.

Ayrıca popüler oyun motorlarını kullanarak mimari projeniz içerisinde sanal gezinti uygulamaları yapabilirim. Kullanıcılar klavye ve mouse kullanarak mimari projeniz içerisinde gezebilirler. 

İç Mekan ve Dekorasyon

İster başlangıçtan son aşamaya kadar, isteseniz belli bir aşamadaki projenizi son aşamada gerçekçi sunumlara dönüştürebilirim. Son derece gerçekçi ve göz alıcı görseller ve animasyonlar oluşturabilirim. ürünlerinizi sergileyebileceğiniz web sitesi ve mobil uygulamalar geliştirebilirim. Web ortamında üç boyutlu ürün katalogları oluşturabilirim.

Reklamcılık

Ürün tanıtımları için animasyonlar, üç boyutlu tabela görselleri ve animasyonları, totemler ve fuar standları tasarımları yapıyorum. Firmaların tanıtım videoları içerisine üç boyutlu nesneler ve animasyonlar ekleyebilirim.

Mobilya

Mobilya tasarımı ve render hizmeti veriyorum. Her çeşit tasarım şekli için benimle iletişime geçebilirsiniz. Özellikle üç boyutlu organik tasarımlar yapabilirim. İki boyutlu ve üç boyutlu kataloglar oluşturabilirim. Web sitesinizde ürün ve hizmetlerinizin sergienebilmesi için gerekli alt yapıyı kurabilirim. Mobil uygulamalar yapabilirim.

Banyo

Banyo ve duşakabin tasarımı, gerçekçi görseleştirme ve animasyonlar yapabilirim. Katalog için yüksek çözünürlüklü baskıya hazır görseller oluşturabilirim. Duşakabin ve banyo mobilyaları için montaj videoarı oluşturabilirim.

Mutfak

Mutfak tasarımlarınız için gerçekçi görseller ve animasyonlar oluşturabilirim. Montaj ve oluşturma videoları yapabilirim. Tanıtım videoları ve video prodüksiyon işleri yapabilirim. Herhangi bir CAD programı ile hazırlanmış modelleri sorunsuz bir şekilde bir projede topyalabilirim. Videolar içerisinde üç boyutlu modelleri ekleyebilirim.

Karakter Tasarımı

Oyun, sinema ve reklamcılık için üç boyutlu karakter tasarımı yapabilirim. İki boyutlu çizimleri üç boyutlu hale getirebilirim. Karakter rigleme ve shape keys işlemleri ile animasyonlar oluşturabilirim ya da karakterleri harekete hazır hale getirebilirim.

Animasyon

3d animasyonlara sinema, reklamcılık, oyun sektörü gibi pek çok alanda ihtiyaç duyuluyor. İhtiyaca göre çeşitli amaçlarla üç boyutlu animasyonlar oluşturabiliyorum.

VR/AR

Sanl gerçeklik ve artırılmış gerçeklik uygulamaları yapabiliyorum. İster web ortamında ister mobil uygulama şeklinde olsun ihtiyacınız olan VR/AR uygulamaları iin benimle iletişime geçebilirsiniz.

 

İletişim:

0 507 350 31 51

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

https://obit.com.tr

 

Örnek çalışmalar için tıklayın..