ÜRÜNLER

 

Restoran POS Sistemi - KitchenLAB

Restoran, restoran zinciri, kafeler, büfeler, loklaller vb. yerlerde müşteri, sipariş, personel, ürün ve ön muhasebe takibi için kullanabileceğiniz hazır uygun fiyatlı web tabanlı bir yazılımdır. Web tabanlı olması dolayısıyla, internet erişimi olan her yerden iş yerinizi ve şubelerinizi takip edebilirsiniz.

Yemek Sipariş Sistemi

Ev ve iş yerlerine servis olan lokantalar için web sitelerine entegre çalışan internetten sipariş sistemidir. Yemek Sepeti benzeri bir yazılım olması yanında, çok basit ve kullanışlıdır. Firmaya özeldir.

Emlak Sitesi Hazır Yazılımı

Bir emlak ofisinin talebi doğrultusunda, emlak ofisinin tecrübeleriyle tasarlanmış, bir emlak ofisini tüm ihtiyaçlarını karşılayacak bir web sitesi şablonudur. 

Opencart Temaları

Ülkemizde en çok tercih edilen açık kaynak kodlu e-ticaret yazılım olan Opencart yazılımını firmanızın kurumsal kimliğine uygun olarak tasarlıyoruz.

PrestaShop Temaları

Presta Shop e-ticaret yazılımının temasını yine kurumsal kimliğinize yada tercihlerinize göre yeniden tasarlıyoruz.

Magento Temaları

Magento e-ticaret yazılımını tercihlerinize göre ve kurumsal kimliğinize uygun olarak yeniden tasarlıyoruz.

Wordpress Temaları

Dünya çapında en çok kullanılan açık kaynak kodlu web sitesi yönetim yazılım (CMS) olan Wordpress için tercihlerinize yöre özel tasarımlar yapabiliyoruz.

Wordpress Modülleri

Wordpress yazılımına farklı işler için eklemek istediğiniz özellik ve fonksiyonları ekleyebiliriz.

Mobil Anons Uygulaması (Yerel Anons)

Belediyelerin anons işlerini çözmek için geliştirdiğimiz mobil anons uygulaması olan Yerel Anons uygulamasını firmanıza göre özelleştirerek kullanabilirsiniz. Yerel Anons uygulamasını site sakinleri, klüp veya dernek üyeleri, organizasyon ekip üyeleri vb aynı amaçla çalışan gruplarda toplu bildirim göndermek için kullanabilirsiniz. Mesajlaşma uygulaması değildir. Uygulamayı telefonuna indiren kullanıcılar merkezden gelen uyarıları, anonsları bildirim şeklinde alırlar. SMS sisteminin muadlili olabilir. 

Kablosuz Anons Sistemi

Belediye anonslarının direklerden kablosuz anons alıcıları ile yayınlanmasını sağlayan kablosuz anons sistemini siteler,fabrikalar,köyler, toplanma yerler vb. alanlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Merkezi Ezan Sistemi

Merkez camilerden okunan ezan ve vaazların uzak mesafelerdeki camilerden duyulmasını sağlamak için kablosuz çalışan merkezi ezan sistemi kuruyoruz.

Lisanslı Lisanssız Telsizler

Mekatel Elektronik güvencesiyle her marka model lisanslı ve lisanssız telsizleri ve telsiz yedek parçalarını bizden temin edebilirsiniz.

Kuyu Otomasyon Sistemi

Depo kuyu arasında uzak mesafe olan yerlerde, pompa ile depo arasında seviye takibi yaparak otomatik olarak pompayı devreye alıp kapatan kablosuz sistem kuruyoruz.

Seslendirme Cihazları

Amfi, mikser, hoparlör, mikrofon, kabin gibi her türlü seslendirme cihazlarını bizden temin edebilirsiniz